Menu główne

Koncerty, kino, teatr, film, zajęcia artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Kontakt

Mysłowicki Ośrodek Kultury

Czynny od poniedziałku do piątku, 8:00 – 20:00
Lipiec: od poniedziałku do piątku, 7:00 – 15:00
ul. Grunwaldzka 7
41 – 400 Mysłowice

Telefon: + 48 (032) 308 66 70
Portiernia: + 48 (032) 222 23 08
Fax: + 48 (032) 308 66 75
nr konta ING Bank Śląski 23 1050 1214 1000 0023 5711 4632
NIP: 222 089 15 51

Kasa czynna w godzinach:
Poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek 8:00 – 16:00
Środy 10:00 – 18:00
Lipiec: Poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek 7:00 – 15:00
Środy 9:00 – 17:00

kasa@m-ok.pl

Dyrektor: Michał Skiba

mskiba@m-ok.pldyrektor@m-ok.pl

Zastępca dyrektora: Sylwia Bobek

sbobek@m-ok.pl

Sekretariat:
Telefony: + 48 (032) 222 66 70
Krystyna Bajer kbajer@m-ok.pl, sekretariat@m-ok.pl

Dział Imprez i Animacji Kultury

Czynny od poniedziałku do piątku, 8:00 – 18:00
Tel. +48 32 222 68 27

Kierownik: Joanna Ratajczak jratajczak@m-ok.pl

Imprezy, koncerty: Łukasz Prajer lprajer@m-ok.pl
Sekcje, zajęcia stałe: Katarzyna Grobelna kgrobelna@m-ok.pl
Galerie, wystawy: Wanda Grabania wgrabania@m-ok.pl
Projekcje filmowe, współpraca z instytucjami i NGO: Jacek Turalik jturalik@m-ok.pl
Grafika: Katarzyna Latos klatos@m-ok.pl

Dział Techniczny

Tel. +48 32 222 66 70, techniczny@m-ok.pl

Kierownik: Artur Fila afila@m-ok.pl

Nagłośnienie, oświetlenie:
Adam Pioskowik apioskowik@m-ok.pl
Mateusz Poliwoda mpoliwoda@m-ok.pl

Dział mediów i promocji

Współpraca z mediami, najem lokali: Joanna Frysztacka jfrysztacka@m-ok.pl

Dział Administracyjno-Kadrowy

Tel. +48 32 222 66 70, kadry@m-ok.pl

Kierownik: Aneta Frank afrank@m-ok.pl

Dział Finansowo-Księgowy

Tel. +48 32 222 66 70, ksiegowosc@m-ok.pl

Główny księgowy: Aleksandra Wilk awilk@m-ok.pl, glownaksiegowa@m-ok.pl

Inspektor Ochrony Danych: Rafał Chojowski sekretariat@m-ok.pl

Możesz skontaktować się również z nami poprzez poniższy formularz:

Zabezpieczenie antyspamowe (proszę wpisać wynik)
15 + 10 =

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress